Doświadczenie

Umiejętności i Kompetencje :

Zarządzanie produkcją, Handel i marketing, Six Sigma, Lean management, TQM, FMEA, Rozwiązywanie problemów, Zarządzanie jakością, ISO, Doradztwo gospodarcze, Konsulting, Prowadzenie szkoleń, Kaizen, Zarządzanie łańcuchem dostaw, Prowadzenie projektów, Zarządzanie zmianą, TPM, Statystyka przeżywalności, SMED.

Języki: angielski, rosyjski

Doświadczenie zagraniczne : Włochy, Niemcy

Praktyka Przemysłowa :

Basko but –  przemysł obuwniczy, włókienniczy, przetwórstwo tworzyw sztucznych i gumy.

Kontrahenci i partnerzy biznesowi: Mag Rys, Sanwil, Ariadna, SVIT, Main Group, DESMA,

Transfer Nowoczesnych Technologii –  przemysł petrochemiczny, chemiczny

Kontrahenci i partnerzy biznesowi: Rafineria Gdańsk, Petrochemia Płock, Orlen, PERN, Rafineria Jasło, Rafineria Trzebinia, Jones& Jones, Port Północny.

Magann –  produkcja maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, przemysł obuwniczy, przemysł AGD.

Kontrahenci i partnerzy biznesowi: Gusbi, Presma, OMS, Elastogram, DOW Chemicals, ICI, BASF, H&S, Krisbut, MSU, Wix Filtron, ZPO Strzelce Opolskie, Zetpol.

Dr Perner –  przemysł obuwniczy, produkcja urządzeń rehabilitacyjnych

Kontrahenci i partnerzy biznesowi: SVIT, CAD CAM, Łódzka Grupa Budowlana, Medort, John Shoe Component, Abimex, Leibrock Polska.

Rubikon Marketing Group –  doradztwo gospodarcze, konsulting

Kontrahenci i partnerzy biznesowi: Remont Cz., Poltecnica, CTS, ClassiCAD, CeDo, Dalia.

B/S/H –  produkcja AGD, przetwórstwo tworzyw sztucznych i gumy, produkcja elektrotechniczna i elektroniki, przemysł drzewny, poligraficzny, papierniczy

Kontrahenci I partnerzy biznesowi   – PAS, Wirthwein, Coko, Ilpea Paranowa, Cixautso, Elaplast, Bianor, Bilplast, Armeton, Reiner, Schaumaplast, TCT Polska, Selfa, Wagner, Zugil, Topsil, IRCA, Rippert, Blackmann, Aweco, AP Com, Miflex, Organika S.A., Pokart, Polmer, Lear Corporation, Voest Alpina, WOCO, Industrie Pasotti, TMS, Drolle, ThyssenKrupp Stahl, Gerdes, Mondragon, Xerox, Plastiflex, Polmotors, Ugur Beton, Stomil Sanok, Mecalit, Geplastyk, Baralec, Diehl Controls, P/S Kunststoffwerke, Sperlisch, Aksys, Posiadalo, A Reymond, Lars, Backer OBR, Lohmann, S.I. Mazowianka, Copreci, Fuyma, Gerda Hydomat S.A., Galika, Hirsch, Contitech, NSK, Cablex Group, O2A, Fortech, Sempra Technik, Drahtzug Stein, ArcelorMittal, Glass Service.